CHYTRÁ DOMÁCNOST - SOMFY

Propojte žaluzie, rolety, markýzy, bránu, vrata, topení, bezpečnostní kamery i světla do jednoho celku a mějte svoji domácnost vždy pod kontrolou. Přemýšlíte, jestli jste zavřeli garáž? Díky aplikaci pro chytré telefony můžete vše překontrolovat a vyřešit, i kdybyste byli vzdáleni třeba tisíce kilometrů.  

Systém TaHoma® ovládá na dálku připojené části domácnosti, ale také může například simulovat přítomnost v domě. Jak? Systém dokáže spustit podle přednastavených scénářů kroky, které budou zvenčí připadat nezvaným hostům jako pohyb v domě. Například rozsvítí v daných časových úsecích světla nebo se zavře či otevře stínění atd. V případě potřeby lze tyto kroky vypnout na dálku a vy si můžete užívat nerušenou dovolenou.

Realizace

Naše realizace za rok 2018-2019

Úspěšně jsme ralizovali montáž pěti venkovních screenových rolet na dálkové ovládání pomocí ovladače Telis 5. Také jsme zde úspěšně namontovali markýzu na zimní zahradu, kterou jsme realizovali v létě 2018. Markýza je ovládáná dálkovým ovladačem a jsou zde nainstalovány dva senzory. Větrný senzor, který při zvýšené rychlosti větru sám vyšle signál a markýza se zatáhne a nedojde k jejímu mechanickému poškození a dešťový senzor, který brání navlhnutí nebo promočení látky markýzy a nedochází tak k opotřebení ze strany přírodních živlů a prodloužení životnosti výrobku. Dům je vybaven i 18ti elektrickými venkovními roletami, které jsou ovládány dálkovými ovladači Situo iO a mobilními telefony. V domě jsme nainstalovali systém chytré domácnosti Somfy Tahoma. Díky systému Somfy Tahoma lze nyní ovládat rolety, markýzu, screenové rolety a další zařízení pomocí mobilního telefonu. Je možné sledovat stav nainstalovaných rolet, markýz na dálku např. z práce, dovolené, atd. přes mobil, PC. Vše pomocí internetové aplikace Somfy Tahoma.   

RD Moravany u Brna


Realizace šesti venkovních žaluzií na dálkové ovládání. Žaluzie se ovládají ovladačem Situo 5 variation io a mobilním telefonem pomocí dodané a nainstalované řídící jednotky pro chytrou domácnost Somfy Tahoma. Žaluzie lze ovládat zvlášť i všechny zároveň a lze s nimi sjet do požadované polohy a naklopení. Také lze nastavit automatické otevírání a zavírání žaluzií podle času nebo ročního období nebo podle světové strany kam je žaluzie namontovaná. Žaluzie lze ovládat i na dálku např. z práce, dovolené, atd. vše přes mobilní telefon pomocí aplikace Somfy Tahoma.   

RD  Brno - Obřany


Realizace šesti venkovních žaluzií na dálkové ovládání s ovladačem Situo 5 variation io a dvou ovladačů Smoove origin io. Ovladač Situo 5 je naladěn na ovládání všech žaluzií a ovladače Smoove origin io jsou naladěny samostaně na okenní žaluzie nezávisle na dálkovém ovladači situo 5. Jako doplňkové zařízení je zde bezpečnostní větrný senzor, který při vysoké rychlosti větru sám vydá příkaz a žaluzie samy vyjedou do horní polohy.  

Bytový dům Brno - Židenice, Bělohohorská ul.


Realizace venkovních rolet na dálkové ovládání se systémem chytré domácnosti Somfy Connexoon. Pomocí aplikace v mobilním telefonu lze ovládat chod rolet i na dálku. Také zde byla použita roleta místo garážových vrat.  

RD Brno - Líšeň

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.