O NÁS 

Rádi bychom Vám touto cestou představili naši společnost, která se již po léta zabývá profesionální montáží kvalitní stínící techniky. Za sebou již máme řadu úspěšných velkých i malých projektů, díky nimž jsme byli schopni maximálně zdokonalit námi nabízené služby. Do Vašich domovů dodáváme a montujeme pouze žaluzie od prověřených výrobců za příznivé ceny. V kombinaci s profesionálním přístupem a pečlivostí našich odborných pracovníků tak můžeme zaručit, že Vám námi namontované žaluzie, rolety a sítě budou dlouho a dobře sloužit.

Dodáváme žaluzie vnitřní , venkovní , sítě proti hmyzu - všechny typy - tj.okenní , balkonové dveřní otevírací , posuvné , rolovací , dále látkové žaluzie - vertikální , předokenní rolety i podfasádní provedení , ovládání motorem nebo ruční. Novinkou jsou venkovní screenové rolety - vhodné na pergoly ale i na okna , jsou průsvitné , vzdušné , vděčné řešení. Poradíme si i s elektrickým zapojením a nastavením. O nadstandartní kvalitě žaluzií, sítí, rolet hovoří prodloužená 4 letá záruka našeho výrobního partnera - fy CLIMAX.

Dodáváme garážová vrata HÖRMANN a TRIDO s 10 letou zárukou na výrobek, vyráběná na míru, v jakémkoliv rozměru, i barevném provedení, s kvalitními motorovými pohony. Poradíme si s montáží včetně elektrického zapojení, vybouráním, likvidací , zednickým zapravením.


Některé naše realizace:

Realizace venkovních žaluzií na developerském projektu Ponavia III. Od přípravných montáží po kompletaci.

Ve Vysokých Popovicích jsme úspěšně realizovali dodání 3 ks průmyslových vrat. Staráme se i o pravidelný servis.

Montáž screenových rolet na zahradní pergolu. Krásné a praktické řešení...

Naši partneři: