O NÁS 

Rádi bychom Vám touto cestou představili naši společnost, která se již po léta zabývá profesionální montáží kvalitní stínící techniky. Za sebou již máme řadu úspěšných velkých i malých projektů, díky nimž jsme byli schopni maximálně zdokonalit námi nabízené služby. Do Vašich domovů dodáváme a montujeme pouze žaluzie od prověřených výrobců za příznivé ceny. V kombinaci s profesionálním přístupem a pečlivostí našich odborných pracovníků tak můžeme zaručit, že Vám námi namontované žaluzie, rolety a sítě budou dlouho a dobře sloužit.

Dodáváme žaluzie vnitřní , venkovní , sítě proti hmyzu - všechny typy - tj.okenní , balkonové dveřní otevírací , posuvné , rolovací , dále látkové žaluzie - vertikální , předokenní rolety i podfasádní provedení , ovládání motorem nebo ruční. Novinkou jsou venkovní screenové rolety - vhodné na pergoly ale i na okna , jsou průsvitné , vzdušné , vděčné řešení. Poradíme si i s elektrickým zapojením a nastavením. O nadstandartní kvalitě žaluzií, sítí, rolet hovoří prodloužená 4 letá záruka našeho výrobního partnera - fy CLIMAX.

Dodáváme garážová vrata HÖRMANN a TRIDO s 10 letou zárukou na výrobek, vyráběná na míru, v jakémkoliv rozměru, i barevném provedení, s kvalitními motorovými pohony. Poradíme si s montáží včetně elektrického zapojení, vybouráním, likvidací , zednickým zapravením.


Naše realizace:

Ministerstvo životního prostředí ČR spustilo III. výzvu k čerpání dotací Nová zelená úsporám. Spolu se zateplením domu je od nynějška možné žádat také o podporu na instalaci venkovní stínící techniky.                                                                                                                                                                 https://www.novazelenausporam.cz/nabidka-dotaci/rodinne-domy-zatepleni/

Naši partneři: